Dlaczego saszetki?

Saszetki Mocapriccio Caffe stanowią idealne rozwiązanie nie tylko dla miłośników oryginalnej włoskiej kawy, ale także dla tych osób, które cenią sobie:

- wygodę i gwarancję niepowtarzalnego, wyśmienitego smaku i aromatu, ponieważ takie samo ulubione espresso czy też tradycyjną dużą kawę możemy serwować w domu jak i w pracy, bez obawy o to, że napar w filiżance będzie jedynie podobny do kawy.

- świeżość, ponieważ każda filiżanka zaparzana jest z pojedynczej, hermetycznie zamkniętej saszetki.

- niezwykłą łatwość parzenia, ponieważ dzięki zastosowaniu prostych lecz skutecznych rozwiązań w oferowanych przez nas ekspresach do kawy, przygotowanie filiżanki pysznej, aromatycznej kawy sprowadza się jedynie do naciśnięcia przycisku.

- możliwość zrobienia różnych rodzajów naparów przy użyciu jednego ekspresu. Posiadamy w swojej ofercie urządzenia, które są wyposażone w spieniacz, przy pomocy którego w łatwy sposób możemy zrobić ulubione cappuccino czy też latte.

- prestiż w oczach odwiedzających nas gości.

Saszetki Mocapriccio Caffe to także sprawdzone rozwiązanie dla właścicieli kawiarni, barów i restauracji. Zaletami serwowania kawy z saszetek Mocapriccio Caffe są:

- brak potrzeby zatrudnienia wyszkolonego, zazwyczaj kosztownego baristy. Doskonałą kawę jest w stanie zrobić każdy po przejściu podstawowego szkolenia.

- policzalność sprzedanych kaw. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 150 saszetek, więc tyle samo musi być zarejestrowanych w kasie fiskalnej sprzedanych naparów. W przypadku kawy ziarnistej czy też mielonej, dokładne wyliczenie ilości sporządzonych kaw jest bardzo trudne.

- możliwość serwowania trzech różnych mieszanek kawy bez potrzeby inwestycji w drogie profesjonalne urządzenia. W celu podania trzech różnych mieszanek kawy, jednej po drugiej, wystarczy nawet jeden, przeznaczony do serwowania saszetek jednogrupowy ekspres do kawy. 

- oszczędność energii elektrycznej. Ekspresy przeznaczone do serwowania kawy z saszetek mają o wiele prostszą i bardziej ekonomiczną budowę w porównaniu do profesjonalnych ekspresów na kawę ziarnistą czy też automatycznych ekspresów biurowych. Fakt ten przekłada się na znacznie mniejszy pobór energii elektrycznej.