Ekspresy na saszetki

Aby zrobić doskonałą, aromatyczną kawę oferujemy Państwu szeroki wybór ekspresów do robienia kawy. Mają Państwo do dyspozycji niezwykle  funkcjonalne ekspresy do biura i domu oraz większe, profesjonale urządzenia do barów, kawiarni, hoteli i restauracji. Jako że wszystkie proponowane przez nas urządzenia wykorzystują saszetki, redukujemy koszty związane z zakupem młynka do kawy. Zużyte papierowe saszetki są całkowicie biodegradowalne i mogą być usuwane jako zwykłe odpady. Także dzięki saszetkom, nie ma potrzeby czyszczania urządzenia z fusów.


La Piccola CECILIA


Doskonała seria profesjonalnych ekspresów do kawy dostępnych w wersji jedno, dwu i trzygrupowej. Oprócz możliwości parzenia wyśmienitej espresso, cappuccino czy też latte, ekspresy Cecilia wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z wykorzystaniem rozwiązań mających na celu osiągnięcie maksymalnej oszczędności energii elektrycznej.

Podstawowe cechy linii Cecilia:

o    Oddzielne przełączniki dla każdej grupy lub funkcji, co pozwala na wykorzystanie energii elektrycznej tylko wtedy, kiedy jest to konieczne. Rozwiązanie to pozwala na 70% oszczędność energii elektrycznej w porównaniu do tradycyjnego ekspresu
o    3,5 litrowy stalowy termoblok

Wymiary:

Cecilia jednogrupowa (wys. x szer. x głęb.): 42 x 29,5 x 45 cm
Cecilia dwugrupowa (wys. x szer. x głęb.): 42 x 52,5 x 45 cm
Cecilia trzygrupowa (wys. x szer. x głęb.): 42 x 77.5 x 45 cm    
Linia Cecilia polecana jest do barów, kawiarni, hoteli i restauracji.
Dostępna kolorystyka: stal nierdzewna, czerwony, czarny


La Piccola SARA


Modele z linii Sara to półprofesjonalne ekspresy do kawy, charakteryzujące się niewielkimi rozmiarami, ekonomiczną pracą oraz bardzo prostą obsługą. Proste i nowoczesne jest także wzornictwo, które nadaje tej wyjątkowej linii niezwykłej uniwersalności. Dostępne są następujące modele: klasyczny oraz z dyszą do spieniania mleka. 


Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 30,5 x 21 x 29 cm
Linia Sara polecana jest w szczególności do cateringu, małych barów i biur.
Dostępna kolorystyka: stal nierdzewna, czerwony, czarny

 

La Piccola PICCOLA


Ekspresy z linii Piccola to doskonały wybór dla osób nieakceptujących kompromisu, dla tych, którzy przede wszystkim cenią sobie wyśmienity smak i aromat kawy bez względu na to, czy znajdują się we włoskiej kawiarni czy też na wakacjach. Dzięki wyjątkowo niewielkim wymiarom, praktycznemu, nowoczesnemu wzornictwu oraz niezwykłej trwałości i wytrzymałości ekspresy Piccola idealnie nadają się do użytku w domu i w biurze, a fakt że w zestawie posiadają także piękną czerwoną torbę sprawia, że równie dobrze sprawdzają się podczas podróży.


Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 25 x 15 x 22 cm
Dostępna kolorystyka: stal nierdzewna