Mocapriccio Caffe

Mocapriccio Caffè –  to codziennie doskonała kawa ziarnista jak i kawa w saszetkach. 

Mocapriccio Caffè Espresso

Mocapriccio Caffè Espresso to doskonale wyważona mieszanka wypalona z najlepszych odmian arabiki pochodzących z południowej i środkowej Ameryki. Mieszanka o bogatym, łagodnym aromacie i lekko słodkawej kakaowo-owocowej nucie. Idealna do przygotowania oryginalnego włoskiego espresso.

Mocapriccio Caffè Passione 

Mocapriccio Caffè Passione jest mieszanką wyśmienitej brazylijskiej i środkowoamerykańskiej arabiki z niewielką domieszką indyjskiej robusty. Mieszanka dobrze wyważona o bogatym bukiecie smakowym i czekoladowym posmaku, którego kremowa konsystencja nie zawiedzie oczekiwań nawet najbardziej wybrednych pasjonatów kawy. Idealna do przygotowania espresso czy też cappuccino.

Mocapriccio Caffè Crema

Mocapriccio Caffè Crema jest mieszanką o wyrazistym charakterze, przygotowaną specjalnie do parzenia tradycyjnej „dużej” kawy. Wypalana jest z najlepszych gatunkowo odmian brazylijskiej i środkowoamerykańskiej arabiki połączonych z indyjską i indonezyjską robustą, co nadaje tej wyjątkowej mieszance pobudzający smak zabarwiony delikatną karmelkową nutą. Orzeźwiający aromat oraz ciemno brązowa pianka perfekcyjnie dopełniają się podczas przygotowywania cappuccino czy też latte.

Galeria